0612YC334KAT2W
AVX CorporationAVX Corporation
0612YC334KAT2W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0612YC334KAT2W
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.33UF 16V X7R 0612
Podatkovni listi: 0612YC334KAT2W.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0612YC334KAT2W
Številka dela 0612YC334KAT2W Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.33UF 16V X7R 0612 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5417 pcs Podatkovni list 0612YC334KAT2W.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0612 (1632 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL (Reverse Geometry) natančen opis 0.33µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0612 (1632 Metric)
Zmogljivost 0.33µF Aplikacije Bypass, Decoupling