0612ZC684KAT2W
AVX CorporationAVX Corporation
0612ZC684KAT2W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0612ZC684KAT2W
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.68UF 10V X7R 0612
Podatkovni listi: 0612ZC684KAT2W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0612ZC684KAT2W
Številka dela 0612ZC684KAT2W Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.68UF 10V X7R 0612 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113255 pcs Podatkovni list 0612ZC684KAT2W.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0612 (1632 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL (Reverse Geometry)
natančen opis 0.68µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0612 (1632 Metric) Zmogljivost 0.68µF