08051A390GAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08051A390GAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 08051A390GAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: 1.08051A390GAT2A.pdf2.08051A390GAT2A.pdf3.08051A390GAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 08051A390GAT2A
Številka dela 08051A390GAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 100V
Toleranca 39pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 08051A390GAT2A Vodilni stil 0.037" (0.94mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - Razširjen opis 39pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±2% Opis CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 0805