08051A470GAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08051A470GAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 08051A470GAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 47PF 100V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: 1.08051A470GAT2A.pdf2.08051A470GAT2A.pdf3.08051A470GAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 08051A470GAT2A
Številka dela 08051A470GAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 47PF 100V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 478-11855-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 47pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 47pF