08051A5R1BAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08051A5R1BAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 08051A5R1BAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 5.1PF 100V NP0 0805
Podatkovni listi: 1.08051A5R1BAT2A.pdf2.08051A5R1BAT2A.pdf3.08051A5R1BAT2A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 08051A5R1BAT2A
Številka dela 08051A5R1BAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 5.1PF 100V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 5.1pF ±0.1pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 5.1pF