08051C104K4T2A
AVX CorporationAVX Corporation
08051C104K4T2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 08051C104K4T2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 100V X7R 0805
Podatkovni listi: 1.08051C104K4T2A.pdf2.08051C104K4T2A.pdf3.08051C104K4T2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 08051C104K4T2A
Številka dela 08051C104K4T2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 100V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 08051C104K4T2A/2K
08051C104K4T2A\2K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.1µF