08051C152KAZ2A
AVX CorporationAVX Corporation
08051C152KAZ2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 08051C152KAZ2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1500PF 100V X7R 0805
Podatkovni listi: 1.08051C152KAZ2A.pdf2.08051C152KAZ2A.pdf3.08051C152KAZ2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 08051C152KAZ2A
Številka dela 08051C152KAZ2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1500PF 100V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FLEXITERM®
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
natančen opis 1500pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 1500pF