08051J2R7AAWTR
AVX CorporationAVX Corporation
08051J2R7AAWTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 08051J2R7AAWTR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP THIN FILM 2.7PF 100V 0805
Podatkovni listi: 08051J2R7AAWTR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 08051J2R7AAWTR
Številka dela 08051J2R7AAWTR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP THIN FILM 2.7PF 100V 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4930 pcs Podatkovni list 08051J2R7AAWTR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±0.05pF
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm) Serija Accu-F®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.029" (0.73mm) Lastnosti RF, High Q, Low Loss
natančen opis 2.7pF Thin Film Capacitor 100V 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 2.7pF