08051J3R3BBTTR
AVX CorporationAVX Corporation
08051J3R3BBTTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 08051J3R3BBTTR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP THIN FILM 3.3PF 100V 0805
Podatkovni listi: 08051J3R3BBTTR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 08051J3R3BBTTR
Številka dela 08051J3R3BBTTR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP THIN FILM 3.3PF 100V 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 102234 pcs Podatkovni list 08051J3R3BBTTR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±0.1pF
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm) Serija Accu-P®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.044" (1.13mm)
Lastnosti RF, High Q, Low Loss natančen opis 3.3pF Thin Film Capacitor 100V 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 3.3pF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
08051J3R0CBTTR
08051J3R0CBTTR
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP THIN FILM 3PF 100V 0805
Na zalogi: 123021 pcs
Prenesi: 08051J3R0CBTTR.pdf
RFQ
08051J3R9BBTTR
08051J3R9BBTTR
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP THIN FILM 3.9PF 100V 0805
Na zalogi: 102384 pcs
Prenesi: 08051J3R9BBTTR.pdf
RFQ
08051J3R3BBTTR\M
08051J3R3BBTTR\M
Opis: CAP THIN FILM 3.3PF 100V 0805