08051J6R2CBTTR
AVX CorporationAVX Corporation
08051J6R2CBTTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 08051J6R2CBTTR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP THIN FILM 6.2PF 100V 0805
Podatkovni listi: 08051J6R2CBTTR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 08051J6R2CBTTR
Številka dela 08051J6R2CBTTR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP THIN FILM 6.2PF 100V 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 136273 pcs Podatkovni list 08051J6R2CBTTR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±0.25pF
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm) Serija Accu-P®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.044" (1.13mm)
Lastnosti RF, High Q, Low Loss natančen opis 6.2pF Thin Film Capacitor 100V 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 6.2pF