08051U120FAT9A
AVX CorporationAVX Corporation
08051U120FAT9A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 08051U120FAT9A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 12PF 100V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: 1.08051U120FAT9A.pdf2.08051U120FAT9A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 08051U120FAT9A
Številka dela 08051U120FAT9A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 12PF 100V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4710 pcs Podatkovni list 1.08051U120FAT9A.pdf2.08051U120FAT9A.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.045" (1.15mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija U
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Ultra Low ESR natančen opis 12pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 12pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency