08051U330JAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08051U330JAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 08051U330JAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 33PF 100V NP0 0805
Podatkovni listi: 1.08051U330JAT2A.pdf2.08051U330JAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 08051U330JAT2A
Številka dela 08051U330JAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 33PF 100V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 359756 pcs Podatkovni list 1.08051U330JAT2A.pdf2.08051U330JAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.045" (1.15mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija U
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Ultra Low ESR
natančen opis 33pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 33pF