08052U750GAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08052U750GAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 08052U750GAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 75PF 200V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: 1.08052U750GAT2A.pdf2.08052U750GAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 08052U750GAT2A
Številka dela 08052U750GAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 75PF 200V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 742579 pcs Podatkovni list 1.08052U750GAT2A.pdf2.08052U750GAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca 75pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija U
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca RF, Microwave, High Frequency
Ocene - Polarizacija 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 08052U750GAT2A Vodilni stil 0.045" (1.15mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Ultra-Low ESR
Stopnja napak - Razširjen opis 75pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±2% Opis CAP CER 75PF 200V C0G/NP0 0805