08053A0R5CAT4A
AVX CorporationAVX Corporation
08053A0R5CAT4A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 08053A0R5CAT4A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.5PF 25V NP0 0805
Podatkovni listi: 1.08053A0R5CAT4A.pdf2.08053A0R5CAT4A.pdf3.08053A0R5CAT4A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 08053A0R5CAT4A
Številka dela 08053A0R5CAT4A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.5PF 25V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.5pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 0.5pF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: SINGLE COVERS TERM BLOCK TRANS
Na zalogi: 105583 pcs
Prenesi: 0805360.pdf
RFQ
08053A0R5BAT2A
08053A0R5BAT2A
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 0.5PF 25V NP0 0805
Na zalogi: 220582 pcs
Prenesi: 08053A0R5BAT2A.pdf
RFQ
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: WARNING PLATE W/SCREWS
Prenesi: 0805328.pdf
Opis: WARNING PLATE W/2 PLASTIC SCREWS
Prenesi:
08053A100LAT2A
08053A100LAT2A
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 10PF 25V NP0 0805