08053A101K4T2A
AVX CorporationAVX Corporation
08053A101K4T2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 08053A101K4T2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 100PF 25V NP0 0805
Podatkovni listi: 1.08053A101K4T2A.pdf2.08053A101K4T2A.pdf3.08053A101K4T2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 08053A101K4T2A
Številka dela 08053A101K4T2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 100PF 25V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 25V
Toleranca 100pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca Automotive Ocene AEC-Q200
Polarizacija 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Številka izdelka proizvajalca 08053A101K4T2A
Vodilni stil 0.037" (0.94mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
Razširjen opis 100pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER 100PF 25V NP0 0805