08053A222JAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08053A222JAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 08053A222JAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2200PF 25V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: 1.08053A222JAT2A.pdf2.08053A222JAT2A.pdf3.08053A222JAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 08053A222JAT2A
Številka dela 08053A222JAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2200PF 25V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 478-3753-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 2200pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 2200pF