08053A561JAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08053A561JAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 08053A561JAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 560PF 25V NP0 0805
Podatkovni listi: 1.08053A561JAT2A.pdf2.08053A561JAT2A.pdf3.08053A561JAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 08053A561JAT2A
Številka dela 08053A561JAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 560PF 25V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 560pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 560pF Aplikacije General Purpose