08053C104K4T4A
AVX CorporationAVX Corporation
08053C104K4T4A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 08053C104K4T4A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 25V X7R 0805
Podatkovni listi: 1.08053C104K4T4A.pdf2.08053C104K4T4A.pdf3.08053C104K4T4A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 08053C104K4T4A
Številka dela 08053C104K4T4A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 25V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija -
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.1µF