08053E823ZAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08053E823ZAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 08053E823ZAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.082UF 25V Z5U 0805
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 08053E823ZAT2A
Številka dela 08053E823ZAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.082UF 25V Z5U 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5440 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 25V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura 10°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 0.082µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Z5U 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 0.082µF Aplikacije General Purpose