08055A101G4T2A
AVX CorporationAVX Corporation
08055A101G4T2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 08055A101G4T2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 100PF 50V NP0 0805
Podatkovni listi: 1.08055A101G4T2A.pdf2.08055A101G4T2A.pdf3.08055A101G4T2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 08055A101G4T2A
Številka dela 08055A101G4T2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 100PF 50V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca 100pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca Automotive
Ocene AEC-Q200 Polarizacija 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 08055A101G4T2A Vodilni stil 0.037" (0.94mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - Razširjen opis 100pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±2% Opis CAP CER 100PF 50V NP0 0805