08055C223KAZ2A
AVX CorporationAVX Corporation
08055C223KAZ2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 08055C223KAZ2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.022UF 50V X7R 0805
Podatkovni listi: 1.08055C223KAZ2A.pdf2.08055C223KAZ2A.pdf3.08055C223KAZ2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 08055C223KAZ2A
Številka dela 08055C223KAZ2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.022UF 50V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija FLEXITERM®
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 478-3549-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination natančen opis 0.022µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 0.022µF Aplikacije Boardflex Sensitive