08055J180FAWTR
AVX CorporationAVX Corporation
08055J180FAWTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 08055J180FAWTR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP THIN FILM 18PF 50V 0805
Podatkovni listi: 08055J180FAWTR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 08055J180FAWTR
Številka dela 08055J180FAWTR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP THIN FILM 18PF 50V 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5229 pcs Podatkovni list 08055J180FAWTR.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm) Serija Accu-F®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.029" (0.73mm) Lastnosti RF, High Q, Low Loss
natančen opis 18pF Thin Film Capacitor 50V 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 18pF