0805VA331KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0805VA331KAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805VA331KAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 250V NP0 0805
Podatkovni listi: 1.0805VA331KAT2A.pdf2.0805VA331KAT2A.pdf3.0805VA331KAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0805VA331KAT2A
Številka dela 0805VA331KAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 330PF 250V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 250V Toleranca 330pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ocene - Polarizacija 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca 0805VA331KAT2A
Vodilni stil 0.037" (0.94mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
Razširjen opis 330pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER 330PF 250V NP0 0805