0805YA103JAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0805YA103JAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805YA103JAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 16V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: 1.0805YA103JAT2A.pdf2.0805YA103JAT2A.pdf3.0805YA103JAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0805YA103JAT2A
Številka dela 0805YA103JAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 16V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 0805YA103JAT2A/2K
0805YA103JAT2A/4K
0805YA103JAT2A\2K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 10000pF