0805ZC474MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0805ZC474MAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805ZC474MAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.47UF 10V X7R 0805
Podatkovni listi: 1.0805ZC474MAT2A.pdf2.0805ZC474MAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0805ZC474MAT2A
Številka dela 0805ZC474MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.47UF 10V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 359002 pcs Podatkovni list 1.0805ZC474MAT2A.pdf2.0805ZC474MAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.47µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije General Purpose