0805ZC823KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0805ZC823KAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805ZC823KAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.082UF 10V X7R 0805
Podatkovni listi: 1.0805ZC823KAT2A.pdf2.0805ZC823KAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0805ZC823KAT2A
Številka dela 0805ZC823KAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.082UF 10V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1395152 pcs Podatkovni list 1.0805ZC823KAT2A.pdf2.0805ZC823KAT2A.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 10V
Toleranca 0.082µF Debelina (maks.) X7R
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Številka izdelka proizvajalca 0805ZC823KAT2A
Vodilni stil 0.037" (0.94mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
Razširjen opis 0.082µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER 0.082UF 10V X7R 0805