12061A391MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12061A391MAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 12061A391MAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 390PF 100V NP0 1206
Podatkovni listi: 1.12061A391MAT2A.pdf2.12061A391MAT2A.pdf3.12061A391MAT2A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 12061A391MAT2A
Številka dela 12061A391MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 390PF 100V NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 390pF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 390pF