12061C473MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12061C473MAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 12061C473MAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.047UF 100V X7R 1206
Podatkovni listi: 1.12061C473MAT2A.pdf2.12061C473MAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 12061C473MAT2A
Številka dela 12061C473MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.047UF 100V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 990592 pcs Podatkovni list 1.12061C473MAT2A.pdf2.12061C473MAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 12061C473MAT2A/4K
12061C473MAT2A\4K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.047µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.047µF