12061C562MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12061C562MAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 12061C562MAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 5600PF 100V X7R 1206
Podatkovni listi: 1.12061C562MAT2A.pdf2.12061C562MAT2A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 12061C562MAT2A
Številka dela 12061C562MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 5600PF 100V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4774 pcs Podatkovni list 1.12061C562MAT2A.pdf2.12061C562MAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 5600pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 5600pF