12062C682KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12062C682KAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 12062C682KAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 6800PF 200V X7R 1206
Podatkovni listi: 1.12062C682KAT2A.pdf2.12062C682KAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 12062C682KAT2A
Številka dela 12062C682KAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 6800PF 200V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1219823 pcs Podatkovni list 1.12062C682KAT2A.pdf2.12062C682KAT2A.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 200V
Toleranca 6800pF Debelina (maks.) X7R
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 1206 (3216 Metric) Druga imena 12062C682KAT2A/4K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 12062C682KAT2A Vodilni stil 0.037" (0.94mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - Razširjen opis 6800pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP CER 6800PF 200V X7R 1206
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
12062C562KAT2A
12062C562KAT2A
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 5600PF 200V X7R 1206