12063C684KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12063C684KAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 12063C684KAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.68UF 25V X7R 1206
Podatkovni listi: 1.12063C684KAT2A.pdf2.12063C684KAT2A.pdf3.12063C684KAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 12063C684KAT2A
Številka dela 12063C684KAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.68UF 25V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.070" (1.78mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 12063C684KAT2A/3K
12063C684KAT2A\3K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.68µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.68µF