12065A222MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12065A222MAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 12065A222MAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2200PF 50V NP0 1206
Podatkovni listi: 1.12065A222MAT2A.pdf2.12065A222MAT2A.pdf3.12065A222MAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 12065A222MAT2A
Številka dela 12065A222MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2200PF 50V NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.050" (1.27mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2200pF ±20% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 2200pF Aplikacije General Purpose