12065A820KAT2M
AVX CorporationAVX Corporation
12065A820KAT2M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 12065A820KAT2M
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 82PF 50V NP0 1206
Podatkovni listi: 1.12065A820KAT2M.pdf2.12065A820KAT2M.pdf3.12065A820KAT2M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 12065A820KAT2M
Številka dela 12065A820KAT2M Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 82PF 50V NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 82pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 82pF