12065C152KAT2P
AVX CorporationAVX Corporation
12065C152KAT2P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 12065C152KAT2P
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1500PF 50V X7R 1206
Podatkovni listi: 1.12065C152KAT2P.pdf2.12065C152KAT2P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 12065C152KAT2P
Številka dela 12065C152KAT2P Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1500PF 50V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5202 pcs Podatkovni list 1.12065C152KAT2P.pdf2.12065C152KAT2P.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1500pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 1500pF