12065C182KHT1A
AVX CorporationAVX Corporation
12065C182KHT1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 12065C182KHT1A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1800PF 50V X7R 1206
Podatkovni listi: 12065C182KHT1A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 12065C182KHT1A
Številka dela 12065C182KHT1A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1800PF 50V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5812 pcs Podatkovni list 12065C182KHT1A.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1800pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 1800pF