1206CA331JAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
1206CA331JAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206CA331JAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 630V C0G/NP0 1206
Podatkovni listi: 1.1206CA331JAT2A.pdf2.1206CA331JAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1206CA331JAT2A
Številka dela 1206CA331JAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 330PF 630V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 196113 pcs Podatkovni list 1.1206CA331JAT2A.pdf2.1206CA331JAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 630V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 478-10696-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 330pF