1206CC153KAJ1A
AVX CorporationAVX Corporation
1206CC153KAJ1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206CC153KAJ1A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.015UF 630V X7R 1206
Podatkovni listi: 1.1206CC153KAJ1A.pdf2.1206CC153KAJ1A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 1206CC153KAJ1A
Številka dela 1206CC153KAJ1A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.015UF 630V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5258 pcs Podatkovni list 1.1206CC153KAJ1A.pdf2.1206CC153KAJ1A.pdf
Napetost - ocenjena 630V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.060" (1.52mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 0.015µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.015µF