1206GC471KAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1206GC471KAT1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206GC471KAT1A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 470PF 2KV X7R 1206
Podatkovni listi: 1.1206GC471KAT1A.pdf2.1206GC471KAT1A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1206GC471KAT1A
Številka dela 1206GC471KAT1A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 470PF 2KV X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 405069 pcs Podatkovni list 1.1206GC471KAT1A.pdf2.1206GC471KAT1A.pdf
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.060" (1.52mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 478-2957-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage natančen opis 470pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 470pF Aplikacije General Purpose