1206SA680JAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
1206SA680JAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206SA680JAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 68PF 1.5KV NP0 1206
Podatkovni listi: 1.1206SA680JAT2A.pdf2.1206SA680JAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1206SA680JAT2A
Številka dela 1206SA680JAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 68PF 1.5KV NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 746922 pcs Podatkovni list 1.1206SA680JAT2A.pdf2.1206SA680JAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
natančen opis 68pF ±5% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 68pF