1206YC106MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
1206YC106MAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206YC106MAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10UF 16V X7R 1206
Podatkovni listi: 1.1206YC106MAT2A.pdf2.1206YC106MAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1206YC106MAT2A
Številka dela 1206YC106MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10UF 16V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 706430 pcs Podatkovni list 1.1206YC106MAT2A.pdf2.1206YC106MAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.070" (1.78mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 478-5726-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose