1206ZC185KA76A
AVX CorporationAVX Corporation
1206ZC185KA76A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206ZC185KA76A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1.8UF 10V X7R 1206
Podatkovni listi: 1.1206ZC185KA76A.pdf2.1206ZC185KA76A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1206ZC185KA76A
Številka dela 1206ZC185KA76A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1.8UF 10V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4547 pcs Podatkovni list 1.1206ZC185KA76A.pdf2.1206ZC185KA76A.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.060" (1.52mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.8µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 1.8µF