1206ZC684KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
1206ZC684KAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206ZC684KAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.68UF 10V X7R 1206
Podatkovni listi: 1.1206ZC684KAT2A.pdf2.1206ZC684KAT2A.pdf3.1206ZC684KAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1206ZC684KAT2A
Številka dela 1206ZC684KAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.68UF 10V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.050" (1.27mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.68µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 0.68µF Aplikacije General Purpose