12101C224MAT4A
AVX CorporationAVX Corporation
12101C224MAT4A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 12101C224MAT4A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 100V X7R 1210
Podatkovni listi: 1.12101C224MAT4A.pdf2.12101C224MAT4A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 12101C224MAT4A
Številka dela 12101C224MAT4A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.22UF 100V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4116 pcs Podatkovni list 1.12101C224MAT4A.pdf2.12101C224MAT4A.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.060" (1.52mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.22µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 0.22µF