12102U6R2BAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12102U6R2BAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 12102U6R2BAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 6.2PF 200V NP0 1210
Podatkovni listi: 12102U6R2BAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 12102U6R2BAT2A
Številka dela 12102U6R2BAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 6.2PF 200V NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 181680 pcs Podatkovni list 12102U6R2BAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija U
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Ultra Low ESR
natančen opis 6.2pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 6.2pF