12105C105KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12105C105KAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 12105C105KAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1UF 50V X7R 1210
Podatkovni listi: 1.12105C105KAT2A.pdf2.12105C105KAT2A.pdf3.12105C105KAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 12105C105KAT2A
Številka dela 12105C105KAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1UF 50V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.090" (2.29mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 478-1622-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 1µF Aplikacije General Purpose