12105U511FAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12105U511FAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 12105U511FAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 510PF 50V NP0 1210
Podatkovni listi: 1.12105U511FAT2A.pdf2.12105U511FAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 12105U511FAT2A
Številka dela 12105U511FAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 510PF 50V NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 206550 pcs Podatkovni list 1.12105U511FAT2A.pdf2.12105U511FAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm) Serija U
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 12105U511FAT2A-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Ultra Low ESR natančen opis 510pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 510pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency