1210AA331JAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
1210AA331JAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210AA331JAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 1KV NP0 1210
Podatkovni listi: 1.1210AA331JAT2A.pdf2.1210AA331JAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210AA331JAT2A
Številka dela 1210AA331JAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 330PF 1KV NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 175554 pcs Podatkovni list 1.1210AA331JAT2A.pdf2.1210AA331JAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.110" (2.80mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
natančen opis 330pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 330pF