1210CC103KATME
AVX CorporationAVX Corporation
1210CC103KATME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210CC103KATME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 630V X7R 1210
Podatkovni listi: 1210CC103KATME.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1210CC103KATME
Številka dela 1210CC103KATME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 630V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5571 pcs Podatkovni list 1210CC103KATME.pdf
Napetost - ocenjena 630V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.067" (1.70mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 10000pF