1808AA470MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1808AA470MAT1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808AA470MAT1A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 47PF 1KV NP0 1808
Podatkovni listi: 1.1808AA470MAT1A.pdf2.1808AA470MAT1A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1808AA470MAT1A
Številka dela 1808AA470MAT1A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 47PF 1KV NP0 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 111891 pcs Podatkovni list 1.1808AA470MAT1A.pdf2.1808AA470MAT1A.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 47pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 47pF Aplikacije General Purpose