1808GA150MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1808GA150MAT1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808GA150MAT1A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 15PF 2KV NP0 1808
Podatkovni listi: 1.1808GA150MAT1A.pdf2.1808GA150MAT1A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1808GA150MAT1A
Številka dela 1808GA150MAT1A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 15PF 2KV NP0 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 145206 pcs Podatkovni list 1.1808GA150MAT1A.pdf2.1808GA150MAT1A.pdf
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 15pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 15pF Aplikacije General Purpose